Na obrazku widoczne są dwa elementy wykonane wielkanocne króliczki utylizowane ze słomy i materiału, które są wyrzucane na drewnianą powierzchnię. Każdy z królików ma przy sobie metkę z nazwą.

Konkurs „Wielkanocny Zajączek” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Dobrem pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Dobre. Został rozstrzygnięty w dniu 26.03.2024 roku. Komisja po obejrzeniu prac doceniła kreatywność i pomysłowość uczestników i przyznała następujące nagrody:

Kategoria 1 dzieci od 6 – 10 lat

Pierwsze miejsce otrzymała Lena Gołoś

Drugie miejsce otrzymał Piotr Zbrzeźniak

Trzecie miejsce otrzymała Lena Bakuła

Wyróżnienie otrzymał: Paweł Zbrzeźniak

Wyróżnienie otrzymał: Filip Płoszaj

Wyróżnienie otrzymał: Aleksander Gałązka

 

Kategoria 2 dzieci od 11 – 15 lat

Pierwsze miejsce otrzymała Wiktoria Sarnecka

Drugie miejsce otrzymała Maja Płoszaj

 

Kategoria 3 dorośli i młodzież

Pierwsze miejsce otrzymała Małgorzata Laskowska

Drugie miejsce otrzymała Małgorzata Płoszaj

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie „Wielkanocny Zajączek” , nagrody dla wszystkich uczestników będą wręczone 27.03.2024r o godz 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Dobrem.

Accessibility