Konkurs na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” zorganizowany pod Patronatem Wójta Gminy Dobre

Został rozstrzygnięty w dniu 27.03.2021 roku. Komisja po obejrzeniu palm według numeracji anonimowych przyznała następujące nagrody:

I miejsce otrzymała palma nr 4

Gminny Żłobek w Dobrem „Małe Zuchy”

 

II miejsce otrzymała palma nr 2

Koło Gospodyń Wiejskich z Dobrego

 

III miejsce otrzymała palma nr 1

Pani Anny Plak

 

IV miejsce otrzymała palma nr 3

Koło Gospodyń Wiejskich Czarnogłów

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w konkursie na „Najładniejszą Palmę Wielkanocną”


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35