Strażacy OSP na tle samochodu

Ochotnicza Straż Pożarna z Ryni otrzymała od Samorządu Województwa Mazowieckiego 5 kompletów butów oraz  rękawic, które zostały przekazane przez  Panią Janinę Ewę Orzełowską Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego. Serdecznie dziękujemy w imieniu Druhów Strażaków oraz wszystkich mieszkańców Gminy Dobre.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35