Na obrazku widać grupę sześciu osób, w tym cztery kobiety i dwóch mężczyzn, którzy uwolnili się przed wystawą z historycznymi fotografiami. Tło specjalne muzealne lub wystawowe, a konkretna osoba jest przedmiotem zainteresowania, które są eksponowane na zdjęciami.

16 maja Burmistrz Kamil Wichrowski oraz przedstawiciele Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej, wzięli udział w V Wizycie Studyjnej zorganizowanej przez Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej.
Uczestnicy mieli okazję zwiedzić gminę Sulejówek. Jednym z punktów na trasie było Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, w którym można obejrzeć prace Konstantego Laszczki.
18 maja, podczas Nocy Muzeów w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku na zwiedzających czeka wiele atrakcji, dostępny będzie m.in. magazyn zbiorów, w którym także znajdują się dzieła artysty Konstantego Laszczki.
To wyjątkowa okazja, ponieważ magazyn otwierany jest dla zwiedzających jeden raz w roku. Obok magazynów, prace Konstantego Laszczki można obejrzeć na wystawie stałej oraz w Dworku „Milusin”.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom . Wizyty studyjne są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz promowania lokalnych atrakcji turystycznych . To także świetna forma edukacji, która pozwala uczestnikom na bliższe poznanie dziedzictwa kulturowego i historycznego danego miejsca .
 

Accessibility