Grupa dzieci stoi a część siedzi na dywanie, w ręku trzymają zielone i czerwone tasiemki. W tle czarna kotara

Międzynarodowy Dzień Książki dla dzieci – święto obchodzone co roku 2 kwietnia w dzień narodzin duńskiego bajkopisarza Hansa Chrystiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych.

Dnia 6 kwietnia Gminna Biblioteka Publiczna gościła trzy grupy dzieci z Przedszkola. Biblioteka corocznie organizuje taką akcję czytelniczą, połączoną z zajęciami. Dzieci grzecznie wysłuchały pięknej baśni o Calineczce i mogły same zrobić zakładkę do ulubionej książki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za miłe chwile spędzone z książką.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35