Na wspólne spotkanie do Smerfowej wioski przybyły też dzieci z Gminnego Żłobka i nawet była to grupa Smerfów. Dzieci poznały uroczy świat tych małych ludków i przeżyły radosne przygody w bibliotece. Czekała na nich specjalna słodka przesyłka od Smerfa Zgrywusa. Dzieci mogły zapoznać się z bogatą ofertą literatury dla najmłodszych.

„Na głowach białe czapeczki mają,
Smerfami się nazywają.
Uczą się tu i pracują,
Bawią oraz smerfują…”

Na wspólne spotkanie do Smerfowej wioski przybyły też dzieci z Gminnego Żłobka i nawet była to grupa Smerfów. Dzieci poznały uroczy świat tych małych ludków i przeżyły radosne przygody w bibliotece. Czekała na nich specjalna słodka przesyłka od Smerfa Zgrywusa. Dzieci mogły zapoznać się z bogatą ofertą literatury dla najmłodszych. Wszystkim bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki. Dziękujemy za wspólne chwile w bibliotece, piękną laurkę i życzenia z okazji Święta Bibliotekarza i Bibliotek i zapraszamy ponownie.