Mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w warsztatach świątecznych, podczas których tworzyliśmy przepiękne bożonarodzeniowe stroiki! 🎅🌿 Zaprosiliśmy dwie grupy do wspólnej zabawy - dorosłych i dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej, a wszystko pod czujnym okiem pani Beaty Błażejczyk, niekwestionowanej mistrzyni florystyki! 💐🌟

🎄✨🌸 “Warsztaty Świąteczne w GOKiB – Tworzymy Urocze Stroiki!” 🌸✨🎄

Mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w warsztatach świątecznych, podczas których tworzyliśmy przepiękne bożonarodzeniowe stroiki! 🎅🌿 Zaprosiliśmy dwie grupy do wspólnej zabawy – dorosłych i dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej, a wszystko pod czujnym okiem pani Beaty Błażejczyk, niekwestionowanej mistrzyni florystyki! 💐🌟

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem (GOKiB) zamieniły się w prawdziwą pracownię świątecznych cudów. 🎨🏰

Pani Beata poprowadziła nas przez wszystkie tajniki sztuki tworzenia stroików, dzieląc się swoją wiedzą i inspiracjami. Niech nikt nie mówi, że dekorowanie to tylko dla dorosłych! Dzieci wykazały się niebywałą pomysłowością, a ich dzieła były równie urocze, co te stworzone przez starszych uczestników. 🧒👵

Po godzinach intensywnej pracy, nasze stoły uginały się od świątecznych skarbów! 🎄💖 Wśród dzieł znalazły się zarówno klasyczne stroiki, jak i kreatywne kompozycje pełne uroku i magii świąt. Nie mogliśmy się nadziwić, jak wiele pięknych rzeczy można stworzyć, mając przy sobie tak wspaniałą ekipę i ekspertkę w dziedzinie florystyki!

Dziękujemy wszystkim za udział w tych magicznych warsztatach! 🌈🤗 Niech nasze stroiki ozdobią nasze domy w tę świąteczną porę, przynosząc radość i uśmiech każdego dnia! 🏡🌟 #WarsztatyŚwiąteczne #StroikiMagiczne #GOKiB-Dobro

Accessibility