25 listopada Gminny Ośrodek Kultury zorganizował warsztaty dla dorosłych„Las w słoiku” podczas których uczestnicy dowiedzieli się , jak stworzyć swój własny mały ekosystem.

25 listopada Gminny Ośrodek Kultury zorganizował warsztaty dla dorosłych„Las w słoiku” podczas których uczestnicy dowiedzieli się , jak stworzyć swój własny mały ekosystem. Raz umieszczona w naczyniu roślinność nie potrzebuje więcej zabiegów pielęgnacyjnych – zamknięty obieg sprawia, że mały las ma odpowiednią ilość wilgoci, żeby przetrwać. W trakcie warsztatów przedstawiono poszczególne etapy pracy nad leśnym słoikiem. Tworzenie miniaturowego lasu nie tylko poszerza wiedzę na temat leśnej flory – jest także świetną okazją do rozwoju zdolności manualnych, którymi wykazały się nasze panie. Dziękujemy za wspólna pracę.

Accessibility