Flaga biało – czerwona na której jest herb przedstawiający głowę dzika i napis Gmina Dobre Rajd Rowerowy, w tle staw oraz drzewa.

W niedzielę 19 września po raz ósmy mieszkańcy gminy Dobre wyruszyli na rajd rowerowy. W tym roku trasa prowadziła przez Dobre – Wólka Kokosia – Poręby Stare – Poręby Nowe – Grabniak – Rudzienko – Rudno – Dobre. Trasa liczyła pk. 20 km. Wśród cyklistów byli mieszkańcy Gminy Dobre, a także Mrozów i Warszawy.

Pomimo chłodnej pogody można było podziwiać malownicze tereny naszej Gminy. Zaplanowano też postój na terenie OSP w Porębach Nowych, gdzie na wszystkich uczestników czekały przysmaki z grilla, ciasto, kawa i herbata.

Podczas całej imprezy nad bezpieczeństwem oraz zdrowiem rowerzystów czuwali policjanci i strażacy z jednostek: z Dobrego, Porąb Nowych i Rudzienka.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę pomimo kapryśnej pogody i zapraszamy za rok.

Accessibility