Kilkanaście osób

20 października 2021r. w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku  rozpoczęto VIII Powiatowe Forum Kultury. W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka, Przewodniczący Rady Gminy Waldemar Szymański. Podczas konferencji przedstawiono historię powstania Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, następnie odbył się panel dyskusyjny dotyczący współpracy między muzeami. VIII Powiatowe Forum Kultury potrwa do piątku. Szczegóły na plakatach.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35