Zabytkowy samochód oraz motocykl, w tle biały budynek

W minioną sobotę Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem odwiedzili uczestnicy IX Rajdu Po Ziemi Mińskiej Pojazdów Zabytkowych. W rajdzie wzięło udział 44 załogi, czyli 93 osoby. Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Automobilistów Mińskich, Muzeum Ziemi Mińskiej i Automobilklub Polski. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do Gminy Dobre za rok!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35