Piłka do grania w tle bramka halowa.

12 grudnia w sali gimnastycznej ZSP w Dobrem odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Dobre. W wydarzeniu wzięło udział 10 drużyn, czyli ok. 85 zawodników. Rywalizacja odbyła się w 2 grupach podzielonych po 5 zespołów. W ścisłym finale zagrały drużyny: MBM, Kornishon i Waterka.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  1. MBM
  2. Waterka
  3. Kornishon

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz okolicznościowe medale. Nagrody indywidualne przyznano najlepszemu zawodnikowi, strzelcowi oraz bramkarzowi. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki. Nagrodę fair-play otrzymała drużyna Kornishon. Organizatorem wydarzenia był Gminny Klub Sportowy Dobre. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Dobre.

Fot. dzięki uprzejmości GKS Dobre.

Accessibility