Na zdjęciu grupa osób, która stoi na zewnątrz budynku podczas formalnej ceremonii, niektóre z nich trzymają papiery w rękach. W pierwszym rzędzie znajduje się składnik, na którym znajduje się składnik ziołowy.

Gmina Dobre zakończyła zadanie pn. „Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej dla miejscowości Wólka Kokosia” dofinansowane z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowsze dla sołectw 2024”.
Zakupiono meble zabudowy kuchennej, stoły bankietowe, krzesła oraz sprzęt AGD: zmywarkę, kuchnię gazowo – elektryczną, okap i chłodziarkę.
Janina Ewa Orzełowska dziękujemy za wsparcie!
Wartość zadania: 33 212,00 zł,
Dofinansowanie: 15 000,00 zł,
 Wkład własny: 18 212,00 zł z Funduszu Sołeckiego miejscowości Wólka Kokosia
Poniżej fotorelacja z oficjalnego otwarcia.

Na zdjęciu znak z napisem „Zakupy dostępne dla miejscowości Wólka Kokosia” z logotypem regionu Mazowsze. Znak ten wskazuje, że jest to projekt finansowy przez lokalny rząd.