Stroiki świąteczne z jodły, pomarańcz,y szyszek, cynamonu, bombek.

Święta tuż, tuż … więc na każdym stole wigilijnym nie powinno zabraknąć stroika świątecznego, a jeśli jest wykonany samodzielnie przynosi jeszcze więcej satysfakcji. W Gminnym Ośrodku Kultury 17 grudnia 2021 roku o godz. 18 zorganizowane zostały warsztaty dla młodzieży i dorosłych w których wzięło udział 13 pań. W trakcie zajęć zagościł świąteczny nastrój. Uczestniczki samodzielnie wykonały piękne stroiki, i zapewniły że zagoszczą one w ich domach w trakcie wigilijnej wieczerzy.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35