Na czarnym tle stoją kolorowe pisanki.

Do konkursu zgłoszono 21 pisanek. Jury przyznało następujące miejsca w kategoriach:

I Kategoria:

Miejsce I – Wiktoria Sarnecka

Miejsce II – Maja Płoszaj

Miejsce III – Kamil Kaczmarczyk

II Kategoria

Miejsce I – Oliwia Gochna

Miejsce II – Klaudia Kaczmarczyk

Miejsce III – Julia Kaczmarczyk

III Kategoria

Miejsce I – Anna Matejak

Miejsce I – Katarzyna Szelest

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród, które odbędzie się 12.04.2022 roku (wtorek) o godzinie 13.15 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrem


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35