Grupa zwycięzców z konkursu na "Najpiękniejszą pisankę w Gminie Dobre" stoją z nagrodami. W tle regały biblioteczne z książkami, stół z pisankami.

Dnia 12 kwietnia o godzinie 13.15 w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie na „Najpiękniejszą pisankę w Gminie Dobre” pod patronatem Wójta Gminy Dobre.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35