Zdjęcie przedstawia skrzyżowanie wiejskich dróg, przy którym znajduje się znak wskazujący kierunku do Zdrojówek o 0,5 km. W okolicy można znaleźć domy, drzewa i zielone pola pod częściami zachmurzonymi niebem.

Urząd Miasta i Gminy Dobre uprzejmie informuje, że trwa procedura przetargowa na zadanie Rozbudowa i przebudowa drogi gminnej w Dobrem — ul. Zdrojówki.
Wobec powyższego, zwracamy się z uprzejma prośbą o sprawdzenie czy mają Państwo wykonane przyłącza do istniejących sieci — wodociągowej i/lub kanalizacyjnej i/lub energetycznej.
W przypadku braku zwracamy się z uprzejmą prośbą o podjęcie stosownych działań zmierzających do ich wybudowania do 20 września 2024r.
Informujemy, że po zakończeniu rozbudowy drogi gminnej w Dobrem ul. Zdrojówki objęta będzie ona co najmniej 60 miesięcznym okresem gwarancji, w trakcie którego nie będzie można naruszać jej nawierzchni.

Dodać alternatywne teksty:

GŁÓWNY: