453 Wiszący biały ratanowy wianek, ozdobiony pomarańczami, szyszkami,gałązkami jodły, świerku i białą gwiazdą betlejemską.

Coraz bliżej świąt! Kolejne warsztaty za nami, tym razem była to propozycja dla dorosłych mieszkańców naszej gminy. Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka przygotowały zajęcia, podczas których uczestnicy poznali tajniki tworzenia świątecznych wianków. Każdy wykonał własny projekt, który zabrał ze sobą do domu. Podstawą tradycyjnego wianka świątecznego są gałązki igliwia (świerka, jodły, sosny). Do stroików dodaliśmy szyszki, orzechy włoskie, wstążki, suszone owoce, ozdoby choinkowe i bombki w wybranych kolorach. Całości dopełniły światełka, które stworzyły świąteczny klimat.