Dnia 27.10 .2022 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty fotograficzne pod hasłem ’’Tajemnice fotografii” dla dzieci kl. 3 - 6 . Głównym celem było przekazanie dzieciom jak prawidłowo wykonać fotografię portretową w pomieszczeniu i plenerze. Uczniowie mogli poczuć się fotografami lub modelami. Wykonywane zdjęcia na bieżąco omawiano. Zwieńczeniem zajęć były fotografie grupowe pokazujące emocje. Wszystkim uczestnikom dopisywał wspaniały humor co można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.

Dnia 27.10 .2022 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty fotograficzne pod hasłem ’’Tajemnice fotografii” dla dzieci kl. 3 – 6 . Głównym celem było przekazanie dzieciom jak prawidłowo wykonać fotografię portretową w pomieszczeniu i plenerze. Uczniowie mogli poczuć się fotografami lub modelami. Wykonywane zdjęcia na bieżąco omawiano. Zwieńczeniem zajęć były fotografie grupowe pokazujące emocje. Wszystkim uczestnikom dopisywał wspaniały humor co można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.

Accessibility