Rowery oparte o baner z napisem META

4 września odbył się Międzygminny Rajd Rowerowy Gmin Dobre, Jakubów, Stanisławów. Około godziny 14:00 rowerzyści tworzący kolorowy peleton wyruszyli z parkingu w centrum Dobrego, kierując się w stronę Rudna. Dalsza trasa biegła przez Kamionkę, Wiśniew, z metą w Łaziskach. Z terenu gminy Dobre udział w rajdzie wzięło ponad 200 osób. Po pokonaniu trasy, na miejscu zakończenia rajdu spotkali się rowerzyści z trzech gmin. Czekał na nich poczęstunek oraz atrakcje m.in. występ Kabaretu EWG. Najmłodszym uczestnikiem rajdu okazał się mieszkaniec gminy Dobre – Ksawery, który ma dokładnie 1 rok i 4 miesiące. Podczas przejazdu nad bezpieczeństwem oraz zdrowiem rowerzystów z naszej gminy, czuwali policjanci i strażacy jednostek OSP z Porąb Nowych, Rudzienka i Dobrego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35