Na zdjęciu z lotem ptaka jest małe wiejskie miasteczko, w którym znajduje się obiekt, który jest symbolem innych budynków. Wokół miejscowości rozpościerają się zielone pola, podkreślając jej sielski charakter.

Szanowni Mieszkańcy!

W kwietniu kończy się moja druga i ostatnia kadencja na stanowisku Burmistrza. Szczególne podziękowania kieruję do Was DRODZY MIESZKAŃCY. Dzięki Waszemu zaufaniu mogłem reprezentować Gminę Dobre przez ostatnie 9 lat. To zaszczyt i wielkie wyróżnienie.

Przez te lata angażowałem się w pracę całym sercem. Razem z całym zespołem Gminy Dobre zrealizowaliśmy zmiany na lepsze i jestem wdzięczny za ten okres wspólnego konstruktywnego działania.

To był bardzo dobry czas dla naszej Gminy. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy wiele znaczących sukcesów jako wspólnota samorządowa. Możemy być dumni z naszych osiągnięć dzięki którym Gmina Dobre stała się jedną z najprężniej rozwijających się w naszym regionie. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji, z których mieszkańcy będą korzystać przez następne dziesiątki lat. Wszystkie te pozytywne zmiany były możliwe, ponieważ jako wójt współpracowałem z pracownikami Urzędy Gminy, z sołtysami, z władzami na szczeblu powiatu, z włodarzami województwa i politykami krajowymi, ale także z organizacjami pozarządowymi oraz strefą biznesu.

DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST, ABY W DALSZYM CIĄGU REALIZOWAĆ PRIORYTETY I STWARZAĆ MIESZKAŃCOM WARUNKI DO ROZWOJU. MÓJ NASTĘPCA POWINIEN MIEĆ PLAN, A NIE TYLKO UZALEŻNIONĄ OD WARUNKÓW ZEWNĘTRZNYCH WIZJĘ. PROSZĘ WAS, DRODZY MIESZKAŃCY: JEŻELI ZALEŻY WAM NA DALSZYM INTENSYWNYM ROZWOJU GMINY DOBRE, GŁOSUJCIE NA OSOBĘ ZDECYDOWANĄ I Z KONKRETNYM PROGRAMEM. ZARZĄDZANIE SAMORZĄDEM TO NIE MIEJSCE NA NAUKĘ – TO WIELKIE PRZEDSIĘBIORSTWO,

W KTÓRYM TYLKO ZDECYDOWANY, DOŚWIADCZONY GOSPODARZ, ZNAJĄCY ŚRODOWISKO I ROZUMIEJĄCY JEGO UWARUNKOWANIA, MOŻE PROWADZIĆ GMINĘ DO ROZWOJU. TO OD WAS ZALEŻY, CZY BĘDZIE TO ROZWÓJ, CZY TYLKO KONSUMPCJA TEGO, CO UDAŁO SIĘ WYPRACOWAĆ.

 

Tadeusz Gałązka

Burmistrz Miasta i Gminy Dobre

Accessibility