Na obrazku mężczyzny w garniturze i okularach ściskanych w dłoni mężczyzn w mundurze, trzymanych przy tym bukietu czerwono-białych kwiatów. Znalezienie się w pomieszczeniu, w którym znajduje się informacja, jest tablicą pamiątkową.

 22 maja, podczas Sesji Rady Miasta i Gminy Dobre, Burmistrz Kamil Wichrowski wraz z Zastępcą Piotrem Chmielewskim złożyli podziękowania Komendantowi Komisariatu Policji w Stanisławowie, podinsp. Robertowi Momotowi, za jego dotychczasową pracę oraz niestrudzoną służbę.

Podinsp. Robert Momot z oddaniem i profesjonalizmem dbał o bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Dobre. Jego zaangażowanie, gotowość do działania oraz wysoki standard wykonywanych obowiązków zasługują na najwyższe uznanie.

W imieniu całej społeczności Miasta i Gminy Dobre dziękujemy Komendantowi za owocną współpracę i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, zdrowia oraz satysfakcji z pełnionej służby. Niech Pańska praca nadal przynosi owocne rezultaty, a zaangażowanie i poświęcenie będą wzorem do naśladowania dla innych.

Dziękujemy!

Accessibility