Zdjęcia przedstawia kadr z filmu na którym widać budynek muzeum

Zapraszamy na premierę filmu pt. „Powiat Miński. Kultura. Historia. Krajobraz”!
Zobacz film i przekonaj się, że warto tu spędzić wolny czas.
Zadanie publiczne pn. „Powiat Miński. Kultura. Historia. Krajobraz” dofinansowane ze środków z budżetu Powiatu Mińskiego i Województwa Mazowieckiego.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35