Na ulotce informacyjnej "Uniwersytetu Trzeciego Wieku" znajdują się szczegółowe informacje programowe dotyczące osób starszych, dane kontaktowe oraz zdjęcia słoneczników. Grafika ma na celu przyciągnięcie uwagi i zachęcenie seniorów do udziału w zajęciach.

“Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego”

“Przez cały wrzesień Urząd Miasta i Gminy Dobre oraz Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem ( GOKiB) zapraszają do zapisów do Uniwersytetu Trzeciego ( Dobrego ) Wieku.

Ideą Uniwersytetu Trzeciego Wieku jest aktywizacja osób w wieku 55+, umożliwienie pełniejszego życia społecznego poprzez uczestnictwo w różnych wydarzeniach i kreowaniu w nich nowej pasji jako sposobu zagospodarowania czasu wolnego, a także wykorzystanie ich potencjału, wiedzy, umiejętności i doświadczenia życiowego w dyskusji nad różnymi problemami. Proponujemy spotkania integracyjne, warsztaty kulinarne, wykłady, wycieczki, oraz zajęcia ruchowe. Zapisy w GOKiB tel 25 7571520. Zajęcia od października 2024 do czerwca 2025, min. raz w miesiącu. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.”