Nareszcie upragnione wakacje! Wójt Gminy Dobre, Szkoła Podstawowa w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem zorganizowali dla dzieci półkolonie ,,Lato w Dobrem”.

Na dzieci czekały liczne atrakcje: zajęcia sensoryczne, plastyczne, muzyczne i teatralne. Były konkurencje sportowe, karaoke. Starsza grupa przygotowała dla młodszych kolegów przedstawienie kukiełkowe ,,Czerwony Kapturek”. Warsztaty kulinarne ,,Masterchef Junior” pozwoliły sprawdzić się w roli kucharza. Dzieci przygotowały pyszne kanapki, koktajl owocowy i gofry z bitą śmietaną. Pięknie podane dania smakowały wyśmienicie.

Nie zabrakło wycieczek. Dzieci były w Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem, z zainteresowaniem słuchały opowieści pani kustosz. W kinie w Siedlcach obejrzały film ,,Lucky”, a w drodze powrotnej zajechały do zamku w Liwie. Wycieczka na Farmę Iluzji także sprawiła wiele radości. Na dzieci czekały liczne atrakcje: Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Stereowizje 3D, Bajkowy Pałac Cieni oraz karuzele, park linowy i ulubione ,,dmuchańce”.

Warsztaty w gospodarstwie agroturystycznym w Głęboczycy ,,Być jak Indiana Jones” okazały się wspaniałą przygodą. Dzieci łowiły ryby, strzelały z łuku, odwiedziły Bajkowy Las, maszerowały leśną ścieżką edukacyjną . Zjazd na tyrolce i przejażdżka wozem podobały się wszystkim uczestnikom. Panie ze stołówki szkolnej przygotowywały dla dzieci pyszne obiady i desery, chałka drożdżowa smakowała wyśmienicie.

Pogoda dopisała, humory także, dzieci zadowoloneJ

Zapraszamy za rok!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35