Na obrazku jest grupa dzieci ubranych w odświętne stroje, z ograniczeniami trzymającymi czerwone papierowe serduszka, pozujących do zdjęć wraz z dorosłymi na świeżym powietrzu. W tle znajdują się dekoracje, w tym dmuchanym domku do zabawy i balonów.

W dniu 24 maja 2024r. w Gminnym Żłobku w Dobrem odbył się Piknik Rodzinny. Były występy dzieci, malowanie buziek oraz wspólne zabawy z rodzicami. Dzieci z gr. Misie i gr. Smerfy wypowiedziały zaproszonym Rodzicom najpiękniejsze słowa „Mamo, Tato, kochamy Was” oraz zaśpiewały i zatańczyły dla nich. Wielką niespodzianką dla żłobkowiczów była mobilna sala zabaw i dmuchańce. Na wszystkich czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez personel Żłobka.

To było cudowne popołudnie, pełne emocji i wspaniałej zabawy, spędzone wspólnie z rodzicami.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego dnia dla naszych dzieci.

Accessibility