Minęło już 5 lat gdy Gminny Żłobek w Dobrem „Małe Zuchy” otworzył swoje drzwi dla najmłodszych mieszkańców Gminy Dobre.

Minęło już 5 lat, odkąd Gminny Żłobek w Dobrem „Małe Zuchy” otworzył swoje drzwi dla najmłodszych mieszkańców gminy Dobre.

Z tej wyjątkowej okazji 27 listopada, zebrały się dzieci z grupy Misie i grupy Smerfy, pracownicy Żłobka oraz szereg gości, w tym Tadeusz Gałązka – Wójt Gminy Dobre i Waldemar Szymański – Przewodniczący Rady Gminy Dobre, aby wspólnie świętować piąte urodziny.

W trakcie jubileuszowego spotkania nie zabrakło życzeń, gratulacji, wesołych piosenek i zabaw. Poza tym, wszyscy uczestnicy mieli okazję skosztować urodzinowego tortu oraz odebrać urocze upominki, przygotowane przez dzieci.

Dyrektor Agnieszka Kunka oraz goście nie zapomnieli o rodzicach dzieci, przekazując im słowa uznania i podziękowania za owocną współpracę, a także życzenia ogromu sukcesów i radości z ukochanych pociech.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy tworzyli i nadal kształtują historię tej wyjątkowej placówki, z życzliwością i zaangażowaniem wspomagając jej działalność.

#Urodziny #Jubileusz #MałeZuchy #Dobre #Celebrowanie #Wspólnota #Sukcesy #Radość #Birthday #Anniversary #LittleJoys #Community #Celebration #Success #Joy

Accessibility