Kilka kobiet oraz dwóch mężczyzn

20 października 2021 roku w Urzędzie Gminy w Dobrem odbyła się Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Organizatorem Olimpiady był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Siedlce.
W olimpiadzie wzięło udział 13 uczestniczek z terenu gminy Dobre. Nad przebiegiem rywalizacji czuwała komisja, której przewodniczyła p. Anna Matyszczak z siedleckiego oddziału MODR. Uczestniczki olimpiady rozwiązywały test zawierający 30 pytań z zakresu zagadnień niezbędnych w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Uczestniczki Olimpiady otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Urząd Gminy w Dobrem. W tym roku największą wiedzą wykazała się p. Bożena z Dobrego (I msc.), p. Anna z Walentowa (II msc.), p. Barbara z Dobrego (III msc.). Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35