Kilka kobiet oraz dwóch mężczyzn

20 października 2021 roku w Urzędzie Gminy w Dobrem odbyła się Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Organizatorem Olimpiady był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Siedlce.
W olimpiadzie wzięło udział 13 uczestniczek z terenu gminy Dobre. Nad przebiegiem rywalizacji czuwała komisja, której przewodniczyła p. Anna Matyszczak z siedleckiego oddziału MODR. Uczestniczki olimpiady rozwiązywały test zawierający 30 pytań z zakresu zagadnień niezbędnych w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Uczestniczki Olimpiady otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Urząd Gminy w Dobrem. W tym roku największą wiedzą wykazała się p. Bożena z Dobrego (I msc.), p. Anna z Walentowa (II msc.), p. Barbara z Dobrego (III msc.). Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

Accessibility