Murowany budynek. Czerwony napis z dużymi literami OGŁOSZENIE

OSP Czarnogłów wynajmie budynek wraz z działką na działalność handlową – sklep spożywczy. Budynek wyremontowany z zapleczem około 100 m. Działka 700m. Media (woda, energia, CO). Nieruchomość leży w miejscowości Czarnogłów, ok. 20 km od Mińska Mazowieckiego i 50 km od Warszawy. Więcej informacji – 506 910 971


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35