kartka ręka i długopis

Obwieszczenie

Na podstawie § 14 ust.3 Uchwały nr 1/2023 Krajowej Rady Izb Rolniczych, Okręgowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości osób uprawnionych, że głosowania nie przeprowadza się, a za wybranych członków rady powiatowej komisja okręgowa uznaje zarejestrowanych kandydatów. W tym przypadku w wyborach do Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Mińskiego, zarządzonych na dzień 24 września 2023 roku,  za wybranych członków Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Mińskiego z gminy Dobre uznaje się zgłoszonych kandydatów:

  1. Krzysztof Struś, 38 lat, wykształcenie średnie, zam. Brzozowica 45
  2. Wojciech Piotr Wronka, 34 lata, wykształcenie wyższe, zam. Kobylanka 10

Dodać alternatywne teksty:

GŁÓWNY:

DODAJ ZAŁĄCZNIKI

Accessibility