Tegoroczną Noc Bibliotek rozpoczęliśmy od warsztatów dla dzieci. Uczestnicy mogli sami stworzyć las w słoiku, który zabrali do domu. W związku z udziałem w tej akcji dzieci mogły również obejrzeć familijny film przygodowy o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez H. Willis „Biuro Detektywistyczne Lessego i Mai”.

VIII wydanie ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” odbyło się w sobotę 1 października pod hasłem „To się musi powieść”

Tegoroczną Noc Bibliotek rozpoczęliśmy od warsztatów dla dzieci. Uczestnicy mogli sami stworzyć las w słoiku, który zabrali do domu. W związku z udziałem w tej akcji dzieci mogły również obejrzeć familijny film przygodowy o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez H. Willis „Biuro Detektywistyczne Lessego i Mai”.

Accessibility