Wolna wysokiej rozdzielczości zdjęcia pisanie, dłoń, książka, powieść, osoba, ludzie, czytanie, wolny czas, trzymać, Edukacja, ścieśniać, Marka, stron, relaks, literatura, ręce, książki, słowa, studia, uczenie się, dokument, dorosły, mądrość, wiedza, umiejętności, podręczniki, czytanka

Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka zapraszają na NARODOWE CZYTANIE. Wspólne czytanie odbędzie się 3 września o godzinie  13:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Dobrem.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35