Z prawej strony stos książek , białe tło

Wójt Gminy Dobre zaprasza Mieszkańców oraz Gości Gminy Dobre do udziału w Narodowym Czytaniu, które odbędzie się 11.09.2021r. o godz. 15:00 w Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem.

W tym roku zostaną odczytane fragmenty lektury pt.”MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ” Gabrieli Zapolskiej. Serdecznie zapraszamy!!

Na białym tle duży napis Narodowe czytanie, Moralność Pani Dulskiej

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35