Piwnica z cegły

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć zagród z tegorocznej edycji konkursu „Najpiękniejsza zagroda wiejska w gminie Dobre”. W roku 2022 zgłoszeń dokonały trzy właścicieli zagród: Elżbieta Kwiatkowska, Maria Kwiecień, Agnieszka Sitnicka. Komisja konkursowa oceniła, że każda z zagród zasługuje na miejsce I i przyznała nagrody w wysokości po 500 zł.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35