Czterech mężczyzn z nagrodami w odświętnych strojach

„Nagroda Powiatu Mińskiego LAURA 2021”, to uhonorowanie osób i podmiotów za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia twórcze, gospodarcze i społeczne służące rozwojowi i promocji powiatu. W roku 2021 na wniosek Wójta Tadeusza Gałązki z terenu gminy Dobre nominowano do nagrody: Ochotniczą Straż Pożarną w Dobrem za działalność społeczną na rzecz wspólnoty powiatowej oraz Jana Przybysza kierownika zakładu Wienerberger Dobre w kategorii rozwój przedsiębiorczości.13 października podczas uroczystości zorganizowanej w Miejskiej Szkole Artystycznej z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Mińskiego Mirosława Krusiewicza i starosty mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego nominowani odebrali wyróżnienia. Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność oraz szeroką działalność na rzecz gminy Dobre i powiatu mińskiego.

Fot. Powiat Miński