Dwóch mężczyzn w garniturach

Wspaniałe informacje! Pan Marian Janiak – Kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Dobre otrzymał Nagrodę Powiatu Mińskiego „LAURA” w kategorii kultura i sztuka. Wniosek zgłaszający osobę pana Janiak złożył Wójt Gminy Dobre. Serdecznie gratulujemy! Nagroda Powiatu Mińskiego “Laura” przyznawana jest od 2002r. za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia twórcze, gospodarcze i społeczne służące rozwojowi i promocji powiatu. “Laura” przyznawana jest corocznie mieszkańcom powiatu mińskiego oraz innym osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji powiatu mińskiego. Uroczystość odbyła się 14 października 2021 r. w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Powiatu Mińskiego pan Mirosław Krusiewicz i starosta miński pan Antoni Jan Tarczyński.

Accessibility