Dwóch mężczyzn w garniturach

Wspaniałe informacje! Pan Marian Janiak – Kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Dobre otrzymał Nagrodę Powiatu Mińskiego „LAURA” w kategorii kultura i sztuka. Wniosek zgłaszający osobę pana Janiak złożył Wójt Gminy Dobre. Serdecznie gratulujemy! Nagroda Powiatu Mińskiego „Laura” przyznawana jest od 2002r. za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia twórcze, gospodarcze i społeczne służące rozwojowi i promocji powiatu. „Laura” przyznawana jest corocznie mieszkańcom powiatu mińskiego oraz innym osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji powiatu mińskiego. Uroczystość odbyła się 14 października 2021 r. w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Powiatu Mińskiego pan Mirosław Krusiewicz i starosta miński pan Antoni Jan Tarczyński.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35