Choinka w parku

Światełka na dobrzańskiej choince już lśnią. 6 grudnia rozbłysło świąteczne drzewko. W mikołajkowym spotkaniu wzięło udział wielu mieszkańców gminy Dobre. Największą atrakcją był Święty Mikołaj, który przybył do Dobrego z workiem słodyczy. O świąteczny klimat zadbali uczestnicy kół artystycznych działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem, przedstawiając krótki występ. Dziękujemy za liczne przybycie!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35