Międzygminny Rajd Rowerowy Gmina Dobre Gmina Jakubów Gmina Stanisławów za nami!
Tradycyjnie grupę z naszej gminy poprowadzili Burmistrz z Zastępcą. Wydarzenie zgromadziło miłośników jazdy na rowerze, którzy wspólnie pokonali trasę z metą w Jakubowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne chwile i uśmiechy, które towarzyszyły nam przez całą trasę!
Serdeczne podziękowania dla Gmina Jakubów za moc atrakcji i wspaniałą gościnę, a także dla Gmina Stanisławów za współorganizację wydarzenia.
Wyrazy wdzięczności dla OSP Poręby Nowe, OSP Rudzienko, OSP Sołki, OSP RYNIA, OSP Czarnogłów, policjantów z Komendy w Stanisławowie, ratowników medycznych i wszystkich, którzy dbali o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.
 To było prawdziwe święto sportu i lokalnej integracji!
Już teraz zapraszamy na kolejny rajd – mamy nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym gronie!
Fot. druh Bartosz Gałązka z OSP Poręby Nowe Dziękujemy!
Opr. E.Szymańska