kobieta z warkoczem

Duma i radość! Lokalna społeczność rośnie w siłę! W wyniku spotkania informacyjnego, które odbyło się w Muzeum Konstantego Laszczki cztery organizacje złożyły wnioski w programie dotacyjnym Mazowsze Lokalnie.Ta inspiracja będzie miała realny wymiar: w Gminie Dobre zostaną zrealizowane dwa projekty z programu Mazowsze Lokalnie! Już dziś grupa nieformalna „Wszystko co dobre” zaprasza mieszkańców Gminy Dobre na rodzinne warsztaty twórcze! W czerwcu, lipcu i sierpniu w różnych miejscach naszej gminy odbywać się będą warsztaty m.in. gliniarskie, malarskie, artystyczne, medytacje leśne, koncert gongów. Zaczynamy 23 czerwca Nocą świętojańską w Joaninie nad rzeką Osownicą! Startujemy o 19:00! Wstęp na wszystkie warsztaty wolny!

Informacje i zapisy pod nr tel. 507 487 771 Do zobaczenia!!!

Grupa nieformalna „Wszystko co dobre” zaprosi na public art, kongres rysowników, teatrzyk kamishibay i leśne medytacje. Natomiast kolektyw „Czysta Osownica” planuje sprzątanie rzeki i piknik!

kobieta z warkoczem
Accessibility