Kilkanaście kobiet stojących obok siebie

W  trosce o zdrowie i dobre samopoczucie oraz pragnąc docenić działania kobiet z Kół Gospodyń Wiejskich Wójt Gminy Dobre zorganizował spotkanie dla członkiń kół z terenu gminy. Głównym tematem spotkania było zwrócenie uwagi na zdrowie oraz kondycję psychiczną szczególnie w ostatnim czasie, kiedy wszyscy poddani są ogromnej dawce stresu. Spotkanie pn. „Zdrowy styl życia” składało się z dwóch części. Pierwsza to: olejki eteryczne i ich działanie, podczas których kobiety poznały praktyczne wskazówki i konkretne informacje dotyczące właściwości i zastosowanie olejków. Druga część to gimnastyka  słowiańska z pokazem. W tej części kobiety poznały ćwiczenia wraz z wyjaśnieniem ich  znaczenia dla zdrowia. Przy każdym z modułów była także przestrzeń na zadawanie pytań, rozwiewanie wątpliwości, konsultacje indywidualne. Spotkania, które zostały poprowadzone w II grupach, odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze, każda z uczestniczek otrzymała prezent – próbki olejków, a dwie panie drogą losowania otrzymały dyfuzory. Kolejne spotkanie z ćwiczeniami gimnastyki słowiańskiej oraz dyskusją zaplanowane jest na 23 marca, godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. K. Laszczki w Dobrem. Zapraszamy wszystkie chętne kobiety do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje pod nr tel. 663 489519.

Accessibility