Dzieci i opiekunka na tle dekoracji

Dnia 30 11.2021 r Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z klas 0 z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Dobrem. W skupieniu wysłuchały ważnych informacji o bibliotece i zasadach wypożyczania książek. Wykazały się też dużą znajomością bajek, gdyż pięknie odpowiadały na zagadki. Każde spotkanie w Bibliotece zachęca dzieci do czytania, tak też stało się i dziś. Wszyscy słuchali bardzo uważnie przepięknej baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”

Na koniec spotkania, każdy mógł zrobić sobie swój wymarzony lampion i zabrać do domu.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35