Mężczyzna pokazuje dzieciom ekranie układ słoneczny, pięciu chłopców mu się przygląda. W tle regały z książkami i czarna kotara na której pokazane jest zaćmienie słońca.

Gminna Biblioteka dnia 23 maja zorganizowała lekcję biblioteczną dla klas V z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrem. Tematem zajęć były zaćmienia słońca. Zajęcia poprowadził nasz mieszkaniec Pan Jarosław, który jest pasjonatem w tej dziedzinie. Dzieci z uwagą słuchały opowieści, mogły zobaczyć jak wyglądają kolejne fazy zaćmień i dowiedzieć się kiedy to niebywałe zjawisko będzie w Dobrem.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35