grafika z gwiazdą i napisem korowód kolędowy 2022

Lokalna Grupa Działania Ziemi Mińskiej we współpracy z Miastem Sulejówek oraz Szkołą Podstawową nr 1 w Sulejówku im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego organizuje po raz jedenasty konkurs pod nazwą „Korowód Kolędowy”.
Celem konkursu jest kultywowanie i zachowanie tradycji obrzędów kolędowych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Konkurs, w swoim założeniu, ma być imprezą o charakterze integracyjnym, łączącą pokolenia w przekazywaniu tradycji kolędniczych.
Zgłoszenia przyjmowane są do 22.11.2022 r. do godz. 15:00 w biurze LGD Ziemi Mińskiej ul. J. Tuwima 2a lok. U3 Mińsk Mazowiecki lub pod adresem e-mail: biuro@lgdziemiminskiej.pl
Konkurs odbędzie się 2.12.2022 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego ul. Idzikowskiego 2a, 05-070 Sulejówek od godziny. 9.00. (Godzina rozpoczęcia wydarzenia może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych grup)
Uczestnikami konkursu mogą być grupy z obszaru LGD Ziemi Mińskiej (gminy: Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica, Stanisławów, Sulejówek ),składające się z maksymalnie 10 osób.
Nagrody w postaci bonów podarunkowych zostaną przyznane za zajęcie trzech pierwszych miejsc.
Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i upominek.
W trakcie konkursu planowany jest catering.