Plakat z programem wydarzenia i wieżami kościoła w tle.

Ksiądz Proboszcz Jerzy Mackiewicz, Pani Senator Maria Koc, Pan Poseł Daniel Milewski oraz Prezes Fundacji Aktywny Mińsk Mazowiecki Pan Krzysztof Miąsko, serdecznie zapraszają na koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, z okazji Jubileuszu 600-lecia Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 11 września o godzinie 17 w murach Kościoła. Tuż po występie, o godzinie 18 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny z oprawą Orkiestry. Serdecznie zapraszamy!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35