25 lat Mazowsze

Dobre! 10 grudnia wraz z Wójtem Tadeuszem Gałązką, Proboszczem Parafii p.w. Św. Mikołaja Biskupa ks. dr Grzegorzem Chojnickim, przywitaliśmy samego Św. Mikołaja na Kiermaszu Mikołajkowym!

Rozpoczęliśmy przy dźwiękach świątecznej muzyki otwierając stoiska i rozdając karty do Świątecznej Gry Terenowej. W konkursie KRUS “Jeden z Pięciu” świetnie bawiliśmy się razem, ucząc się o bezpieczeństwie pod opieką KRUS. Wyjątkowym momentem był wzruszający występ KGW Dobrzynianki oraz koncert laureatów Konkursu Kolęd. Wręczyliśmy również nagrody i wspólnie cieszyliśmy się z sukcesów uczestników. Z programem wystąpiła tez słynna w powiecie kolędnicza Grupa Bez Nazwy.
Podczas uroczystego otwarcia Kiermaszu, Wójt Tadeusz Gałązka oraz Proboszcz Parafii p.w. Św. Mikołaja Biskupa Grzegorz Chojnicki oraz poseł Maria Koc złożyli mieszkańcom życzenia świąteczne. Marszałek Ewa Orzełowska wprowadziła nas w atmosferę świątecznej radości przekazując ochotniczym strażom pożarnym wyposażenie strażackie, za które jesteśmy wdzięczni, bo to dzięki niemu my, mieszkańcy, możemy być bezpieczni- chronią nas najlepsi ludzie, z najlepszym sprzętem!
Największym przeżyciem było Rozświetlenie Choinki i wizyta samego Św. Mikołaja Biskupa, który rozdawał dzieciom ( i nie tylko…) cukierki, sprawiając, że ich twarze rozjaśniły się uśmiechami.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dołączyli do naszego świątecznego spotkania! Razem stworzyliśmy wyjątkowy dzień, pełen radości i wspólnego świętowania, w którym udział wzięło 17 wystawców, oraz ponad 400 odwiedzających
Partnerem wydarzenia jest Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Serdecznie dziękujemy!

Accessibility