W czwartkowy ranek Gminna Biblioteka Publiczna przyjęła dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej z Mlęcina.

W czwartkowy ranek Gminna Biblioteka Publiczna przyjęła dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej z Mlęcina.

Jako pierwsza była Grupa „SOWY MĄDRE GŁOWY”. Podczas spotkania dzieci mogły zapoznać się z księgozbiorem biblioteki. Dowiedziały się jak można do niej się zapisać i poznały zasady obowiązujące w bibliotece. Miały też okazję wykazać się znajomością bajek.

I to wyszło im na szóstkę z plusem! Później mogły wykonać pracę plastyczną, przy której było mnóstwo zabawy. Piękne jesienne drzewa, które wykonały będą ozdobą w ich domach.

Druga grupa to dzieci z klas I – III , które też zapoznały się z zasadami obowiązującymi w Bibliotece Publicznej. Na te dzieci czekały trudniejsze warsztaty – jesienne witraże. Wszystkie prace były staranie i pomysłowo wykonane.

Dzieci wróciły do Szkoły szczęśliwe i obiecały odwiedzać Nas. Dla większości dzieci było to pierwsze spotkanie z Gminną Biblioteką Publiczną w Dobrem.

Accessibility