logo mazowieckiego Osrodka Doradztwa Rolniczego w Siedlcach

Wójt Gminy Dobre informuje, że w okresie od 22 marca 2021 roku do 10 maja 2021r.

w każdy poniedziałek,  w  Dobrem przy ul. Rynek 21

będzie pełnił dyżury pracownik MODR – Pan Jerzy Grabowski.

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy przy wypełnianiu wniosków o płatności obszarowe  proszone są o wcześniejsze umawianie wizyt pod numerem telefonu  723 436 377.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35