Na obrazku widocznym jest dom, który jest urządzeniem sterującym siecią elektryczną. Ta niecodzienna konstrukcja pojawia się w powietrzu, a następnie kable i przewody, które go podpierają, pojawiają się swoisty labirynt.

Glinianka, dnia 14.03.2024r.

24IT MEDIA Sp. z o.o.
ul. Wrzosowa 17
05-408 Glinianka

OGŁOSZENIE

Drodzy Mieszkańcy,

Miło Nam poinformować, iż Nasza firma zamierza rozpocząć realizację inwestycji w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy (KPOD.05.02-IW.06-0016/23),dzięki któremu będą mieli Państwo dostęp do Internetu Światłowodowego. W związku z powyższym według wytycznych oraz prawa budowlanego niezbędne będzie uzyskanie zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej od właścicieli nieruchomości, których dotyczy inwestycja. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody i umożliwienie prowadzenia dalszych prac. W dniu 23.03.2024r. (SOBOTA) w godz. 11.00–14.00–przedstawiciel naszej firmy będzie obecny w Państwa miejscowości, aby uzyskać zgody od właścicieli wskazanych działek. Liczymy na przychylność z Państwa strony oraz sprawny przebieg działań w postaci podpisu zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć dostępem do niezawodnego Internetu Światłowodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Dobre u Pani Ewy Gadomskiej i Pana Marcina Sitnickiego, tel.(25) 757 11 90wew. 36oraz w siedzibie firmy 24IT MEDIA Sp. z o.o., ul. Wrzosowa 17,05-408 Glinianka, tel. (22) 180 00 00.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Robert Siporski

Załączniki

Accessibility