Na obrazku widocznym jest dom, który jest urządzeniem sterującym siecią elektryczną. Ta niecodzienna konstrukcja pojawia się w powietrzu, a następnie kable i przewody, które go podpierają, pojawiają się swoisty labirynt.

Miło Nam poinformować, iż firma 24it MEDIA Sp. z o.o. zamierza rozpocząć realizację inwestycji w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy (KPOD.05.02-IW.06-0016/23), dzięki któremu będą mieli Państwo dostęp do Internetu Światłowodowego.

W związku z powyższym według wytycznych oraz prawa budowlanego niezbędne będzie uzyskanie zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej od właścicieli nieruchomości, których dotyczy inwestycja. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody i umożliwienie prowadzenia dalszych prac. W dniu 11.04.2024r. (CZWARTEK) w godz. 10.00 – 15.00 – przedstawiciel firmy będzie obecny w Państwa miejscowości, aby uzyskać zgody od właścicieli wskazanych działek.

Liczymy na przychylność z Państwa strony oraz sprawny przebieg działań w postaci podpisu zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć dostępem do niezawodnego Internetu Światłowodowego.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy 24IT MEDIA Sp. z o.o., ul. Wrzosowa 17, 05-408 Glinianka, tel. (22) 180 00 00 oraz w Urzędzie Gminy Dobre
u Pani Ewy Gadomskiej i Pana Marcina Sitnickiego, tel. (25) 757 11 90 wew. 36

Załączniki

Accessibility