Gdzie urodził się Konstanty Laszczka? Jak to się stało, że popiersie Józefa Piłsudskiego niemal 10 lat ukrywano w Brzozowicy? Od jakiego imienia pochodzi nazwa wsi Modecin?

Biorąc udział w GRZE znajdziecie Państwo odpowiedzi na te i inne pytania. Poznacie wiele interesujących miejsc z terenu GMINY DOBRE, a także ciekawostek związanych z Konstantym Laszczką i Józefem Piłsudskim. Wystarczy wydrukować FORMULARZ GRY Z MAPĄ oraz KARTĘ ODPOWIEDZI, zabrać telefon komórkowy lub inne urządzenie do zrobienia zdjęć i wyruszyć! Po odszukaniu punktów, rozwiązaniu wszystkich zadań należy przesłać na adres: GRA@GMINADOBRE.PL, dokumentację w formie zdjęć, wypełnioną kartę odpowiedzi oraz kartę uczestnika. Pierwszych 6 osób otrzyma nagrody, dla pozostałych uczestników przewidziano upominki.

Więcej szczegółów w Regulaminie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu drogą e-mail gra@gminadobre.pl.

Załączniki:

REGULAMIN GRY TERENOWEJ wersja po GMINIE
KARTA UCZESTNIKA GRY TERENOWEJ wersja po GMINIE zal.2
FORMULARZ – Gra po Gminie

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizowany w ramach wydarzenia pt. Powiat Miński “Stolica Kultury Mazowsza” w 2021 r.

Accessibility